pishrohesab-logo

پیشرو حساب عصر پویا به عنوان یک شرکت حسابداری مشهد ، با فعالیت بیش از یک دهه، و البته با به کارگیری نیرو‌هایی متخصص در امر حسابداری خدمت شرکت‌ها خصوصی و دولتی و همچنین موسسات برای تسهیل یافتن حسابدار و حسابرس در سال تاسیس شد.

حال که شاخه‌های مختلف حسابداری را به اختصار بیان کردیم به سراغ شناخت خدمات شرکت حسابداری خواهیم رفت. عموما به شرکت‌های مختلف توصیه می‌شود که به جهت حفظ نظم و بهتر انجام شدن امور کار‌های مهم خود، از قبیل حسابداری را برون سپاری کنند.

خدمات مالیاتی

موسسه خدمات مالی ، حسابداری و حسابرسی پیشرو حساب عصر پویا با بهره مندی از کادری مجرب و با تجربه توانایی دارد.

اظهارنامه مالیاتی

منظور از اظهارنامه مالیاتی مشهد، کارنامه مالی یک شرکت در مشهد است که به منظور محاسبه مالیات آنها به سازمان امور مالیاتی تسلیم می شود.

حسابرسی

شرکت پیشرو حساب عصر پویا، به عنوان یکی از موسسات مالیاتی، انواع خدمات و وظایف یک شرکت حسابرسی مشهد را به مودیان مالیاتی ارائه می کند.

انواع حسابداری

حسابداری دولتی به منظور جمع آوری و ثبت و ارائه گزارش از درآمد‌ها و همچنین هزینه‌های سالانه دولت‌ها شکل گرفت. در اروپا این روند در قرن ۱۹ هم متداول شد و باعث شد که حسابداران دولتی هزینه‌ها و درآمدهای دولت را پیش بینی کنند و به تصویب مجلس نمایندگان برسانند و بتوانند بودجه سال بعد خود را با استفاده از این روش پیش­بینی و دریافت کنند. در واقع سیستم بودجه از همان زمان شکل گرفت.

افرادی با تخصص حسابداری صنعتی نیز در شرکت حسابداری مشهد حضور دارند. هدف از آموزش حسابدار صنعتی محاسبه قیمت تمام شده یک واحد با در نظر گرفتن تمامی عوامل هزینه ساز است. برای حسابداران صنعتی در شرکت حسابداری مشهد وظایف معینی تعریف شده است

حسابداری مدیریت در اوایل قرن بیستم شروع به شکل گیری کرد. این شاخه از حسابداری نیاز به اطلاعات زیادی در زمینه مقدار تولید، قیمت تمام شده خدمات و محصولات، بررسی ظرفیت منابع مختلف و اطلاعات بسیار دیگری دارد تا با این اطلاعات بتوان مناسب ترین کار برای انجام هر کاری را از روش‌های منظم و منطقی انجام داد.

حسابداری مالی در واقع حسابداری گزارش است؛ به دلیل اینکه هدف از این نوع حسابداری تهیه صورت‌های مالی تحت عنوان صورت‌های مالی اساسی است. این شاخه از حسابداری سبب شکل گیری سیستم سهام و بورس در دنیا شد. مخاطب شرکت حسابداری مشهد در ارائه حسابداری مالی بانک‌ها، مشتریان، فروشندگان، کارکنان، کارگزاران بازار سرمایه، سرمایه گذاران بالقوه بستانکاران اعم از بلند مدت و کوتاه مدت و … است.

مجموعه پیشرو حساب از مشهورین شرکت های های مشاوره مالیاتی در مشهد به شمار می رود

برای ریشه یابی پیدایش علم حسابداری تا به وجود آمدن شرکت حسابداری مشهد باید به ایران و زمان عباسیان رجوع کرد. دانشمند ایرانی به نام خوارزمی برای اولین بار به معنا و مفهوم صفر، همچنین به نگارش اعداد اشاره کرد و رساله ” جبر و مقابله” را به جهان علم ارزانی داشت.