pishrohesab-logo

9 مزیت اعزام حسابدار

اعزام حسابدار به شرکت های مختلف یکی از خدمات شرکت های حسابداری است اما چرا باید شرکت ها اقدام به این عمل کنند؟ امروزه یافتن یک تیم حسابداری حرفه ای و مسلط به کار چالش تمامی شرکت های فعال در حوزه های مختلف است، تیمی قوی که بتوانند کلیه امور شرکت را پشتیبانی کنند. مسئله ای که بر سر راه تمامی افراد وجود دارد این است که یافتن چنین افرادی پروسه ای زمان بر و البته نیازمند هزینه است. هزینه ای که ممکن است هر شرکتی نتواند از پس آن برآید. در این شرایط چاره کار آن است که امور حسابداری مجموعه خود را برون سپاری نمایید. برون سپاری امور حسابداری به منزله استفاده از یک تیم حرفه ای در همه ی زمینه های مورد نظر شما و همچنین صرفه جویی در هزینه های استخدام نیرو تا ۵۰ درصد است.

مطالعه بیشتر: آشنایی با خدمات شرکت حسابداری پیشروحساب

شما می‌توانید تنها با یک تماس تقاضای اعزام حسابدار به مجموعه خود را کنید و از آن پس بدون نیاز به نگرانی امور حسابداری شما بدون هیچ کم و کاستی انجام خواهد شد. برای حل این موضوع شرکت پیشرو حساب عصر پویا پیشنهاد می‌کند که صاحبین کسب وکارها برای صرفه جویی در هزینه ها و همچنین برای بهره مندی از خدمات حسابداری به صورت حرفه ای؛ امور مربوط به بخش مالی را به دست یک شرکت حسابدار مالیاتی با تجربه و با حرفه ای بسپارند، چرا که شرکت‌های حسابداری با ارائه خدماتی نظیر خدمات مالیاتی و اعزام حسابدار کار را راحت‌تر و در نهایت هزینه‌های این امر را کاهش میدهند. در نتیجه صاحبین کسب و کار زمان و انرژی خود را در جهت امور مدیریتی صرف خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه پیشرو در تماس باشید.

شرکت حسابداری پیشرو حساب عصر پویا در این مقاله به‌شما توضیح خواهد داد که چرا بسیاری از کارفرمایان در خواست اعزام حسابدار داشته و تمایل دارند امور مالی خود را به شرکت‌های حسابداری بسپارند و از خدمات مالی این شرکت‌ها بهره ببرند. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

مقدمه

حسابداری در مجموعه های مختلف از جمله بخش های مهم و حساس است و اگر امور این بخش توسط متخصصین انجام نشود، دیر یا زود مجموعه ما با بحران های مالی و همچنین با جرائم مالیاتی بسیار سنگین روبه رو خواهد شد.

علت درخواست اعزام حسابدار از سوی شرکت ها

سختی و چالش استخدام نیروی انسانی خبره در زمینه حسابداری یکی از دلایل درخواست همکاری کارفرمایان با شرکت‌های حسابداری است علت درخواست این است که صاحبین کسب و کار با سپردن امور مالی به شرکت‌های حسابداری، مشکلات و هزینه‌های استخدام کارکنان و امور حسابداری را به حداقل برسانند. از طرفی دیگر کمبود منابع مالی در جهت پرداخت دستمزد ماهیانه به حسابدار تمام وقت، کم بودن حجم امور مالی شرکت‌ها و کافی نبودن تخصص درباره قوانین و امور مالیاتی از دلایلی هستند که بسیاری از صاحبین کسب وکار استفاده از خدمات شرکت حسابداری به‌خصوص اعزام حسابدار را در اولویت خود قرار می‌دهند.

اعزام حسابدار در تمامی سطوح

حسابداری در مشهد | حسابداری آنلاین در مشهد

بسیاری از صاحبین کسب و کار امور حسابداری و مالی را امری آسان می‌دانند در حالیکه با نداشتن دانش حسابداری قوانین بیمه، مالیات و ارزش افزوده که از مهم‌ترین رکن‌های هر شرکتی است ممکن است بسیار سخت و پیچیده شود. شرکت پیشرو حساب عصر پویا با توجه به نیاز و زمان بندی لازم شرکت شما افراد متخصص خود را جهت کمک در زمینه های مالی اعزام کرده و به صورت پاره وقت و تمام وقت پاسخگوی سوالات مالی شما خواهد بود.

اعزام حسابدار پاره وقت و تمام وقت

مدیران می‌توانند با درخواست اعزام حسابدار خبره، آگاهانه‌تر امور مالی و مالیاتی خود را پیش برده و تمرکز و هدف اصلی خود را بر روی پیشرفت پروژه‌ها بگذارند. رسیدگی به امور مالی و حسابداری شرکت‌ها از کارهایی است که باید در آن تمرکز بالایی صرف شود و همچنین سابقه در امور مالی، مالیاتی و سطوح مربوط به حسابداری شرط اصلی پیشبرد اهداف است که در نهایت باعث می‌شود در کنار دیگر امور تخصصی پیشرفت شرکت حاصل شود. همچنین میتوانید برای دریافت خدمات از شرکت های حسابداری از خدمات حسابداری آنلاین شرکت حسابداری مشهد پیشرو حساب عصر پویا بهره ببرید.

انواع حسابدار

در ادامه به بررسی انواع حسابدار خواهیم پرداخت؛

حسابدار پاره وقت

در شرکت‌های کوچک و تازه تأسیس به علت پایین بودن گردش‌های مالی نیاز به حسابدار تمام وقت نیست. تنها یک حسابدار پاره وقت حرفه ای میتواند نیاز های شما را مرتفع نماید. از مزایای استخدام حسابدار پاره وقت می‌توان به کاهش هزینه حقوق و خودداری از انباشته شدن رویدادهای مالی اشاره کرد.

حسابدار مستقل

حسابدار مستقل مسئولیت نهایی صورت‌های مالی، دفاتر، اسناد و مدارک حسابرسی را برعهده می‌گیرد و درباره مطلوبیت ارائه اسناد مالی بر اساس ضوابط حرفه‌ای اظهار نظر می‌کند.

حسابدار رسمی

حسابدار رسمی وظایفی تخصصی‌تر و نقش موثرتری در ایده‌پردازی، جهت کاهش هزینه‌های شرکت، افزایش درآمد و همچنین کم کردن مالیات، نسبت به حسابدارهای دیگر دارد.

حسابدار امور مالیاتی

امروزه نظارت‌های دقیقی از سمت ارگان‌ها بالا دست مالیاتی بر روی گزارش‌های مالیاتی شرکت‌ها انجام می‌شود و در صورت هرگونه اهمال کاری در گزارشات شرکت ها متحل جریمه های سنگینی خواهند شد. به همین علت شرکت‌ها نیازمند حسابدار با تخصص امور مالیاتی می‌باشند، که این حسابدار علاوه بر امور حسابداری به مسائل حقوقی و قوانین مالیاتی تسلط کامل داشته باشد.

مزایا اعزام حسابدار

حسابداری اعزامی | شرکت حسابداری در مشهد

از مزایا اعزام حسابدار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

ثبت اسناد حسابداری و پرینت‌های بانکی

 • تهیه لیست مالیات حقوق
 • تهیه لیست بیمه
 • ارسال ارزش افزوده
 • ارسال گزارش معاملات فصلی
 • مشاوره در مورد خریدهای فصلی
 • تهیه گزارشات ماهانه و سالانه
 • تهیه گزارشات استاندارد بودجه بندی
 • تهیه گزارشات مورد نظر مدیر عامل و هیئت مدیره

مزایای همکاری سازمان‌ها در زمینه اعزام حسابدار

ارائه مشاوره مالی و مالیاتی

 • امکان جابه‌جایی نیرو در صورت عدم رضایت مدیریت
 • ادامه عملیات حسابداری شرکت، از جمله ثبت و بایگانی اسناد مالی در صورت قطع همکاری حسابدار
 • کاهش اشتباهات هزینه بر به علت نظارت موسسه بر کار حسابدار اعزامی

اعزام مدیر مالی

حسابداری ارزان | حسابداری آسان در مشهد

شرکت‌های زیادی هستند که حسابدار تمام وقت داشته و نیازهای اولیه شرکت را تامین می‌کنند، اما به مدیر مالی در جهت تامین نیازهای مشاوره احتیاج دارند. مدیران مالی می‌توانند در پاره‌ای موارد که لیست آن ها در زیر ذکر شده است به شما راهنمایی‌های ارائه کنند.

چک اسناد ثبت شده توسط حسابداران

 • گزارش‌گیری و بودجه بندی سالانه و ماهانه
 • لایحه‌نویسی مالیاتی
 • امور مرتبط با مالیات

از جمله خدماتی که شرکت پیشرو حساب با اعزام نیروی تامین مالی و حسابداری و حسابرسی به سازمان‌ها و شرکت‌ها ارائه می‌شود عبارتند از:

 1. ارائه راه‌کارهایی برای کاهش مالیات
 2. تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی
 3. تنظیم اظهارنامه عملکرد
 4. تهیه و ارسال لیست بیمه
 5. ارائه گزارش‌های حسابرسی
 6. خدمات حسابداری از راه دور
 7. ارائه پیشنهادات و انتقادات در زمینه افزایش بهره‌وری

نیروهای اعزامی کادر شرکت حسابداری مشهد پیشرو حساب عصر پویا به گروه‌های زیر تقسیم می‌شوند

 1. حسابدار
 2. کمک حسابدار
 3. حسابرس
 4. حسابرس ارشد
 5. کارشناس مالیاتی
 6. سرپرست امور مالی
 7. مدیر امور مالی و اداری
 8. کارمند اداری

سخن آخر

همانطور که در بالا ذکر شد شرکت‌ها و سازمان‌ها نیاز به اطلاعات دقیق حسابداری در جهت ارزیابی شرایط مالی و بهبود فعالیت‌های مالی دارند. امروزه دیگر نمی‌توان مثل گذشته امور مالی و مالیاتی را به شکل سنتی انجام داد چرا که ارگان‌های نظارتی وضعیت مالی شرکت‌ها را با دقت بررسی کرده و هرگونه سهل انگاری در گزارشات شرکت‌ها منجر به جریمه‌های هنگفت آن‌ها خواهد شد. به همین جهت شرکت‌ها و سازمان‌ها جهت ارزیابی فعالیت‌های مالی نیاز به اطلاعات دقیق حسابداری دارند.

شرکت پیشرو حساب عصر پویا تیمی از متخصص‌ترین شرکت حسابداری مشهد را در مجموعه تشکیل داده و با اعزام حسابدار پاره وقت و تمام وقت در تمامی سطوح در جهت پیشرفت شرکت‌ها تلاش می‌کند. پایه و اساس حسابداران شرکت پیشرو حساب عصر پویا طبق استانداردها و اصول تعیین شده در قوانین مالی و حسابداری است و از بروزترین نرم افزارهای حسابداری استفاده می‌شود. برای دریافت خدمات اعزام حسابدار پاره وقت و تمام وقت با همکاران ما تماس بگیرید.

فرم درخواست مشاوره

خدمات ما

🔸خدمات مدیریتی

🔸 خدمات مالیاتی

🔸 خدمات حسابرسی

🔸 انجام اظهارنامه مالیاتی

🔸 خدمات حسابداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید