پیشرو حساب...آرامش و توسعه کسب و کار شما

با توسعه کسب و کارها و توسعه روز افزون سامانه های اطلاعاتی و همچنین کسری بودجه دولت ، تمرکز بر روی وصول درآمدهای مالیاتی افزایش یافته است تا جایی که دولت ها میخواهند با الگو برداری از کشورهای پیشرفته نظیر آلمان، تمامی هزینه های جاری و توسعه ای خود را از مسیر وصول مالیات از کسب و کارها و شرکت ها و به طور کلی مردم تامین کنند. در همین راستا، نیاز به حضور مشاور مالیاتی توانمند و خبره بیش از پیش در کنار کسب و کارها احساس می شود. یک مشاور حرفه ای میتواند با بررسی وضعیت گذشته و حال کسب و کار ، کم هزینه ترین مسیر مالیاتی را برای آینده کسب و کار پیشنهاد داده و هزینه های اشتباهات آتی کسب و کار و جرایم احتمالی را به شدت کاهش دهد.همچنین می تواند با کمک دانش و تخصص و تجربه خود، راهکارهایی موثر جهت حل مشکلات مالیاتی گذشته کسب و کار ارائه نماید .

در همین راستا پیشرو حساب، افتخار دارد با بیش از 12 سال تجربه ارائه خدمات مالیاتی به بیش از 1000 کسب و کار حقیقی و حقوقی ، کمک شایانی به توسعه کسب و کار شما نماید.

جهت دریافت مشاوره به صورت حضوری، یا آنلاین و یا تلفنی ، کافیست اطلاعات خود را در زیر وارد کرده تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند