pishrohesab-logo

مشاوره مالیاتی مشهد یکی از مهمترین خدمات شرکت پیشرو حساب عصر پویا به عنوان تیم تخصصی ارائه دهنده خدمات مالیاتی در مشهد است.

مشاوره مالیاتی به صورت تلفنی

یکی دیگر از روش های مشاوره مالیاتی مشهد به صورت تلفنی است که در برخی از موارد می تواند کارکرد مثبتی داشته و در حل مشکلات مالیاتی مفید واقع شود. اما در مورد های پیچیده و سنگین قطعا انتخاب این روش مناسب نمی باشد.

مشاوره مالیاتی به صورت حضوری در محل

یکی از روش های کارشناسان مالیاتی شرکت پیشرو حساب عصر پویا آمدن به محل کسب و کار شما و اقدام به تحلیل فرایند پرونده های مالیاتی شما تا کنون است و بعد از آن تهیه و تنظیم برنامه ای برای پیشبرد مسائل مالیاتی است.

مشاوره مالیاتی آنلاین

مشاوره مالیاتی به صورت آنلاین روش مناسبی برای حل معضلات پیش آمده در بحث مالیات به حساب می آید که می شود در کمترین زمان و هزینه به انجام برسد، این روش مشابهات زیادی با مشاوره تلفنی دارد و ارتباط با مشاور مالیاتی در مشهد بسیار راحت و بیشتر خواهد بود.

مشاوره مالیاتی اختصاصی مدیریت

در بعضی موارد مدیران شرکت ها و صاحبان مشاغل قصد آن دارند تا از روند و عملکرد مشاور مالیاتی خود به طور دقیق مطلع شوند و ما با بهترین متخصصین در این زمینه که در تیم خود داریم به کمک آنها خواهیم آمد و با تجربه و تخصص خود برنامه دقیق مالیاتی را برای متقاضیان روشن خواهیم کرد.

  • مشاوره در زمینه پروسه خدمات حسابداری مالی و نشان دادن گزارشات مورد استفاده مدیریت.
  • مشاوره در جهت اصلاح برنامه های مالیاتی و رسیدن به خواسته مورد نظر کارفرما.
  • مشاوره در ارتباط با نگارش دفاتر قانونی.
  • مشاوره در تمامی امور گزارشات صورت معاملات و مالیات بر ارزش افزوده.
  • مشاوره برای کاهش مالیات ها و اطلاع سازی در خصوص معافیت های مالیاتی.
  • مشاوره تهیه و تنطیم درست و اصولی فهرست حقوق کارکنان و فرستادن مدارک مذکور برای سازمان های ذی ربط.
  • طیف وسیعی از فعالیت ها مشمول مالیات می شوند که برای همه آن ها می توان از متخصصین مشاوره مالیاتی گرفت. به عنوان مثال شما در زمینه حل پرونده های دعاوی مالیاتی و جرایم مالیاتی می توانید از خدمات مشاوره مالیاتی مشهد استفاده نمایید

اظهارنامه و گزارشات فصلی

یکی از مهم ترین زمینه های استفاده از مشاوره مالیاتی مشهد هنگام تهیه اظهارنامه مالیاتی و گزارشات فصلی است.

اظهارنامه مالیاتی و مشاور

پر کردن اظهارنامه مالیاتی همیشه یکی از سخت ترین و پر چالش ترین امور سالانه شرکت ها و مجموعه هایی که است که فعالیت اقتصادی انجام می دهند

اظهارنامه مالیاتی آنلاین

منظور از اظهارنامه مالیاتی آنلاین، گزارش مالی سالانه فعالان اقتصادی است که با هدف افزایش شفافیت اقتصادی به صورت طبقه بندی شده و مرتب به وزارت دارایی ارسال می شود.

دریافت اطلاعات مالیاتی به روز

در صورتی که از خدمات مشاوره مالیاتی مشهد استفاده نمایید همواره اطلاعات به روزی از قوانین مربوط به کسب و کار ها، قوانین مربوط به مالیات و قوانین مربوط به اقتصاد خواهید داشت

برای ثبت نام مالیاتی کداقتصادی باید چه اقدامی انجام دهم؟

برای ثبت نام شماره اقتصادی ، دو مرحله پیش ثبت نام و ثبت نام را باید از طریق سایت سازمان امور مالیاتی ( www.tax.gov.ir )انجام داد. برای شروع، ابتدا باید وارد سامانه ی پیش ثبت نام شماره اقتصادی شده و اطلاعات اولیه فعالیت اقتصادی خود را تکمیل نمایید. پس از تکمیل و تایید اطلاعات توسط شما، سازمان امورمالیاتی کشور، اطلاعات ثبت شده شما را راستی آزمایی می نماید. برای مودیانی که کلیه ی اطلاعاتشان از سمت سازمان تایید گردد، جهت انجام مرحله ی دوم ثبت نام، نام کاربری و کلمه ی عبور (کمتر از سی دقیقه ) صادر گردیده و به صورت پیامکی به شماره همراه تایید شده آنها ارسال میگردد. در مرحله ثبت نام الکترونیکی اطلاعات تکمیلی مانند شعب، اعضا، حساب های بانکی و مجوزها اخذ و فرآیند ثبت نام تکمیل میگردد.

نام کاربری و کلمه عبور و کدرهگیری ثبت نام مالیاتی خود را گم کرده ام آیا راهی وجود دارد که در صورت فراموشی نام کاربری و کلمه عبور آن را دوباره دریافت کنم ؟

در صورت فراموشی یا گم کردن نام کاربری میتوان با مراجعه به سایت سازمان امور مالیاتی www.tax.gov.ir از صفحه ثبت نام مالیاتی و از طریق های لینک های کمکی سمت چپ صفحه و یا از طریق این لینک https://register.tax.gov.ir/Pages/Login/ForgetAccount اقدام به درخواست صدور و ارسال مجدد نام کاربری بفرمایید. در صورتیکه کد رهگیری ثبت نام خود را نیز فراموش کرده اید ، از طریق لینک فراموشی کد رهگیری پیش ثبت نام در صفخه ثبت نام مالیاتی میتوانید اقدام به درخواست کد رهگیری ثبت نام بفرمایید.

برای واحد شغلی خودم بیش از دوبار ثبت نام مالیاتی انجام داده ام و با دریافت پیامک های متعدد از سازمان امور مالیاتی و همچنین الزام به ارسال اظهارنامه و تعیین چند مالیات مرا نگران کرده است باید چیکار کنم ؟

با توجه به اینکه هر ثبت نام یک پرونده مالیاتی مجزا محسوب میشود که مودی موظف به انجام تکالیف مالیاتی برای هر پرونده میباشد، لذا باید ثبت نام های اضافه را حذف نمود. در صورتیکه در مرحله پیش ثبت نام و قبل از تایید نهایی اطلاعات هستید، میتوانید پرونده مذکور را از سیستم حذف نمایید. و در صورت اینکه بخواهید ثبت نام اضافه خود را حذف نمایید میتوانید از گزینه حذف ثبت نام که در صفحه ثبت نام الکترونیک قابل رویت است، استفاده نمایید.

صاحب کسب وکاری با یک واحد صنفی هستم که در بیش از یک محل فعالیت میکنم آیا نیاز است برای هر محل ثبت نام جداگانه ای انجام دهم؟

در صورتیکه صاحبان مشاغل بیش از یک محل فعالیت داشته باشند و تنها با یک مجوز فعالیت کنند باید فقط یک ثبت نام انجام دهند و یک محل را به عنوان محل اصلی و بقیه ا به عنوان شعب معرفی کنند.

تغییر آدرس اقامتگاه کسب و کارم را چگونه در سامانه مالیاتی اعمال کنم؟

با توجه به اینکه صاحبان مشاغل مکلفند که برای هر مجوز یا محل فعالیت ثبت نام مالیاتی مجزا داشته باشند، در صورت تغییر آدرس باید ثبت نام جدید با نشانی صحیح خود را وارد نماید و ویرایش آدرس جایز نمیباشد. برای مودیان مالیاتی اشخاص حقوقی و شرکت ها امکان ویرایش و تغییر آدرس وجود دارد.

مودیان مالیاتی که فعالیت آنها نیاز به داشتن مکان خاصی نمی باشد در صورت تغییر آدرس باید چه اقدامی انجام دهند؟

مودیان مالیاتی که طبق تبصره ۳ ماده ۱۶۹ فعالیت آنها مکان محور نمیباشد، در صورت تغییر ادرس ، جهت ویرایش آدرس ثبت نام خود میتوانند به واحد مالیاتی مراجعه کنند و نیازی به ثبت نام جدید ندارند.

در ثبت نام مالیاتی به اشتباه شامل ارزش افزوده را انتخاب کرده ام جهت اصلاح چه اقدامی باید انجام دهم؟

در صورتیکه مودی به اشتباه در زمان ثبت نام پرونده مالیاتی مشمولیت ارزش افزوده را انتخاب کند، برای اصلاح این اشتباه ابتدا باید جهت ویرایش یا حذف اطلاعات پرونده ارزش افزوده خود به به واحد مالیاتی جهت اصلاح و ویرایش نهایی مراجعه نماید.