pishrohesab-logo

حسابداری راه دور

حسابداری راه دور و مدیریت کسب و کار

این روزها تکنولوژی پا به پای انسان ها پیشرفت کرده اند و ورود و حضورشان در زندگی نقش حیاتی دارد. خدمات حسابداری از راه دور یا حسابداری آنلاین سبب می شود حساب ها منظم تر شده و ارتباطی که بین واحدها وجود دارد منسجم تر باشد. مجموع امور خدمات مالی برای شرکت یکپارچه تر شود و شرایط سیستماتیک صورت بگیرد.

[ مطالعه بیشتر: موسسه پیشرو حساب چه خدماتی را به عنوان شرکت حسابداری مشهد ارائه می کند ؟]

مزایا استفاده از خدمات اینترنتی حسابداری

در ادامه به مهمترین مزایا حسابدای از راه دور خواهیم پرداخت.

ارسال فاکتور آنلاین برای مشتری

امکان ارسال فاکتور آنلاین از طریق پیامک و ایمیل برای مشتریان به همراه نمایش لوگو و نام کسب و کار شما.

حسابداری آسان و سریع

طراحی پنل کاربری ساده، بسیار کارآمد و بدور از پیچیدگی های بی مورد که با کمترین آموزش کاملا به آن مسلط خواهید شد.

گزارش های دقیق

ارائه گزارش های متنوع و کاملا سفارشی، از درآمد ها، هزینه ها، میزان خرید و فروش و موجودی انبار به صورت نمودار و لیست.

پشتیبانی بی وقفه

آموزش آنلاین و مستند و پاسخ به سوالات و درخواست های شما در زمان استفاده از پنل به صورت آنلاین و تلفنی توسط نیروهای مجرب و متخصص.

امنیتی کم نظیر

بکار گیری جدیدترین و امن ترین متد های نرم افزاری و سخت افزاری جهت محافظت از اطلاعات شما و ایجاد فایل های پشتیبان به صورت روزانه.

حفظ حریم شخصی

با استفاده از فضای کاملا اختصاصی و جداگانه برای هر کسب و کار، تمامی اطلاعات و داده های شما به طور کاملا تضمین شده حفاظت خواهد شد.

قیمت بسیار مناسب

کارآمدترین ابزاری های حسابداری از راه دور یا آنلاین که در عین سادگی با قیمت بسیار مناسب و به صرفه برای کسب و کارهای مختلف.

مدیریت و دسترسی به کسب و کار از هر نقطه

امکان دسترسی به پنل از هر نقطه و در هر زمان، مدیریت اطلاعات ثبت شده و مشاهده گزارشات سیستمی، امکان تعریف سطوح مختلف دسترسی به کارمندان حضوری و غیرحضوری و مشاهده نتیجه کار آنها از مهمترین ویژگی های حسابداری از راه دور می باشد. همچنین می توانید دسترسی به پنل را محدود به IP خاص یا کشور خاص نمایید.

خدمات حسابداری از راه دور (آنلاین) و خدمات مالی اینترنتی آنلاین

حسابداری آنلاین یا حسابداری اینترنتی | شرکت حسابداری مشهد

خدمات حسابداری اینترنتی از راه دور ما بدین است که شما تصویر اسناد مالی خود از قبیل فاکتورهای خرید و فروش, حواله, صورت وضعیت, صورتحساب بانک و … را از طریق واتساپ یا تلگرام به یکی از شماره های تعیین شده ارسال نموده, سپس این اسناد توسط پرسنل مجرب ما در نرم افزار حسابداری ثبت شده و پس از آن به یکی از سه روش زیر گزارشات مالی مورد نیاز برای شما ارسال می گردد:

  1. ارسال کارت حساب مشتریان یا تامین کنندگان از طریق واتساپ یا تلگرام
  2. ارسال فایل بکاپ اطلاعات حسابداری و باز کردن فایل مذکور بر روی کامپیوتر خودتان که نرم افزار مشابه بر روی آن نصب است.
  3. اتصال آنلاین به نرم افزار حسابداری و مشاهده اسناد مالی ثبت شده.

سایر موارد:

  • ثبت اسناد تا ۲۴ ساعت پس از ارسال
  • امکان ثبت اسناد در نرم افزار فعلی شما (در صورتیکه امکان ثبت آن از طریق اینترنت وجود داشته باشد)
  • امکان چاپ کلیه اسناد ارسالی شما, طبقه بندی, ثبت شماره سند و ارسال آنها به آدرس شما
  • امکان ارسال رونوشت کلیه اسناد بصورت هفتگی
  • ثبت اطلاعات در محیطی کاملا محرمانه و خصوصی

لازم به ذکر است حق الزحمه حسابداری از راه دور با توجه به تعداد و حجم اسناد تعیین می گردد.

[ مطالعه بیشتر: ارائه انواع خدمات مشاوره مالیاتی در مشهد ]

انواع خدمات حسابداری راه دور

انواع خدمات راه دور حسابداری

خدمات حسابداری از راه دور به صورت آنلاین و پاره وقت صورت می گیرد. در پروسه خدمات حسابداری اینترنتی تمام وقت، در واقع یک فرد حسابدار به صورت تمام وقت برای محیط شرکت شما شبیه سازی می شود. پروسه کاری به صورت مجازی صورت می گیرد و عملیات حسابداری اغلب اینترنتی است. در این شرایط کارفرما به صورت روزانه تصاویر اسناد و مدارک و همینطور رویدادهای مالی را از نظر اپ مخصوص و یا سایر راه های ارتباطی به فرد حسابدار ارسال می کند و وی پس از جمع آوری و بررسی و تجزیه و تحلیل داده های مالی اقدام به ارزیابی اصول حسابداری می کند.

خدمات حسابداری از راه دور به صورت پاره وقت نیز وجود دارد. در صورتی که عملیات اقتصادی شرکت محدودتر باشد نیاز به انجام محاسبات حسابداری به میزان چند ساعت محدود در روز یا هفته خواهد بود. در این زمینه رویدادهای مالی در داخل نرم افزار حسابداری در مجموعه اقتصادی مربوطه ثبت و نگهداری می شود. حال نیاز است که کارفرما به صورت لحظه ای از شرایط باخبر باشد در چنین شرایطی خدمات حسابداری پاره وقت یک اقدام بسیار ارزشمند محسوب می شود. دقت کنید که نصب و اجرای نرم افزار حسابداری در دو حالت بررسی می شود:

  • حالت اول به صورتی است که نصب در موسسه حسابداری بوده
  • حالت دوم با استفاده از نرم افزار حسابداری مستقر در محل کارفرما است.

به این ترتیب اطلاعات همیشه در دسترس هستند و موقعیت خوبی دارند.

اعتماد به خدمات حسابداری از راه دور

برخی از افراد در اعتماد به محیط اینترنتی و مجازی دچار تردید هستند که البته حق هم دارند. اطلاعات مالی شرکت ها بخش بسیار مهمی محسوب می شود و در لیست موارد محرمانه قرار می گیرد. به طور کلی خدمات حسابداری می بایست توسط شرکت معتبری صورت بگیرد و تمامی مدارک و اسناد مالی شرکت به طور دقیق و در فضای ثبت محرمانه ذخیره شود. در این راستا تکنیک های نیاز است که توسط فرد حسابدار با تجربه ارزیابی می شود.

در این نوع از خدمات حسابداری دقت بالایی وجود دارد چون عملیات ثبت و کنترل به صورت سیستمی بوده و خطای انسانی در آن به حداقل می رسد به طوری که فرم های مربوطه بازبینی اتوماتیک می شوند.

خدمات حسابداری اینترنتی

در خدمات حسابداری اینترنتی از تجربه های گروهی افراد نیز استفاده می شود و تنها ترفندهای یک شخص اجرا نمی شود به این ترتیب جزیی ترین ریسک نیز محاسبه شده و زمان و هزینه اضافی در نظر گرفته نمی شود.

در خدمات حسابداری اینترنتی خطرات ناشی از بهم ریختگی مدارک از بین می رود و مجموعه به صورت لحظه ای از شرایط مطلع است. مدارک به صورت کاملاً محرمانه ارسال و دریافت می شود و کد اقتصادی شرکت نیز محفوظ باقی می کند. گزارشات مالی به این صورت توسط مدیرعامل راحت تر درک می شود. در هر صورت وضعیت حسابداری از راه دور بسیار مهم است و نیاز است که  دقت بالایی در آن صورت بگیرد.

خدمات حسابداری از راه دور دارای پشتیبانی آنلاین است به طوری که هر نوع سوال و ابهامی برطرف می شود و توانایی و دقت کافی برای پاسخ به سوالات و رفع ابهامات وجود دارد. اینطور که مشخص است بازنگری در پروسه حسابرسی در قوانین و خدمات حسابداری اینترنتی به سادگی صورت می گیرد و ضعفی در این راستا وجود ندارد و مغایرت گیری ها نیز به صورت آنلاین و با رعایت جدیدترین قوانین صورت می گیرند.

فرم درخواست مشاوره

خدمات ما

🔸خدمات مدیریتی

🔸 خدمات مالیاتی

🔸 خدمات حسابرسی

🔸 انجام اظهارنامه مالیاتی

🔸 خدمات حسابداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید